Effect Bayan Uyarıcı Damla Etkileri

Effect Damla Etkileri - Yan Etkileri

Effect Damla; Sadece Yetişkinler içindir. (+18) Kalp hastaları ve mide rahatsızlıkları olan kişiler kullanmamalıdır. Effect Damlayı 24 saatte 1 kereden fazla kullanmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmanlıdır.Doğal cinsel libido arttırmaya yardımcıdır. Effect Gold bayan uyarıcı damla kadın cinsel dürtüsü geliştirmek için doğal bitki özlerinden ve afrodizyaklardan formule edilmiştir. Tamamen doğal hiç bir kimyasal bulunmayan bayan uyarıcı damladır.

Effect Gold Bayan Azdırıcı Damla ile içeceğine sıcak veya soğuk hiç farketmez 7-8 damla damlatmanız yeterlidir. Fazla değil tam 10-15 dakika içinde gözlemleyebilirsiniz. Azdıran afrodizyak damla; renksiz, kokusuz alkol harici herhangi bir yiyecek veya içecekle karıştırılıp kullanılan en etkili doğal bayan azdırıcılar arasında en üst sıralarda kendine yer edinmiş olan kadınlar için cinsel istek arttırıcı damladır.

Effect Azdırıcı Damla kullanıldıktan sonra bayanlarda cinselliğe olan arzuyu maksimuma çıkarmaya, İlişki sırasında alınan hazzı artırmaya ve orgazm sorunu yaşayan bayanların orgazm sorununu çözmeye yardımcı olabilir.

Eros Damlayı Kimler Kullanamaz ?

* Nefes Darlığı çekenler
* Şeker Hastaları
* Kalp Hastaları
* Hamile Bayanlar
* Alkol Bağımlıları kesinlikle kullanamazlar.
* Eros Damla Sadece Yetişkinler içindir. (+18)
* Eros cinsel istek arttırıcı damlayı 24 saatte 1 kereden fazla kullanmayınız.
* Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayanız. Son Kullanma tarihi kutusunun üzerindedir.